به گزارش تاوتالار ، بانک اقتصادنوین اعلام کرد، بسته ویژه اعتباری ویژه شرکت‌های کارگزاری بورس اوراق بهادار با هدف ایجاد ظرفیت‌های جدید معاملاتی و کمک به توسعه بازار سرمایه طراحی شده و در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

در این بسته تسهیلاتی به‌صورت کوتاه‌مدت و متناسب با ظرفیت و نیاز مشتریان اعطا می‌شود. در این بسته اعتباری خدمات و محصولات متناسب با نیاز شرکت‌های کارگزاری بورس اوراق بهادار از جمله صدور ضمانت‌نامه، صدور کارت مجازی، برقراری درگاه‌های پرداخت الکترونیکی، خدمات ویژه کارکنان شرکت، انواع بیمه‌نامه‌ها و ... نیز برای متقاضیان پیش‌بینی شده است.

با توجه به اهمیت و جایگاه شرکت‌های کارگزاری بورس اوراق بهادار، ارائه خدمات به این شرکت‌ها از طریق بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین به‌صورت تخصصی و با محوریت مدیران حساب حرفه‌ای و آشنا به بازار سرمایه صورت می‌گیرد.

در بسته اعتباری ویژه شرکت‌های کارگزاری بورس اوراق بهادار ضمن ارائه خدمات و محصولات خاص، کیفیت، سرعت و دقت مورد انتظار مشتریان از طریق همراهی و مشاوره‌های مدیران حساب بانکداری شرکتی محقق خواهد شد.

1395/10/18-9:22
تاوتالار

گزارش روز

بازار سهام روز سه شنبه 28 دی ماه با کاهش نمادهای فلزی معدنی و رشد خودرویی ها آغاز شد و در ادامه صنعت سیمان و ساختمان را نیز به مدار رشد وارد کرد.

عضویت در خبرنامه