به گزارش تاوتالار ، بانک اقتصادنوین اعلام کرد، بسته ویژه اعتباری ویژه شرکت‌های کارگزاری بورس اوراق بهادار با هدف ایجاد ظرفیت‌های جدید معاملاتی و کمک به توسعه بازار سرمایه طراحی شده و در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

در این بسته تسهیلاتی به‌صورت کوتاه‌مدت و متناسب با ظرفیت و نیاز مشتریان اعطا می‌شود. در این بسته اعتباری خدمات و محصولات متناسب با نیاز شرکت‌های کارگزاری بورس اوراق بهادار از جمله صدور ضمانت‌نامه، صدور کارت مجازی، برقراری درگاه‌های پرداخت الکترونیکی، خدمات ویژه کارکنان شرکت، انواع بیمه‌نامه‌ها و ... نیز برای متقاضیان پیش‌بینی شده است.

با توجه به اهمیت و جایگاه شرکت‌های کارگزاری بورس اوراق بهادار، ارائه خدمات به این شرکت‌ها از طریق بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین به‌صورت تخصصی و با محوریت مدیران حساب حرفه‌ای و آشنا به بازار سرمایه صورت می‌گیرد.

در بسته اعتباری ویژه شرکت‌های کارگزاری بورس اوراق بهادار ضمن ارائه خدمات و محصولات خاص، کیفیت، سرعت و دقت مورد انتظار مشتریان از طریق همراهی و مشاوره‌های مدیران حساب بانکداری شرکتی محقق خواهد شد.

1395/10/18-9:22
تاوتالار

گزارش روز

وتجارت ازگروه بانکی ها امروز باز هم خبر ساز شد. نکته جالب معاملات امروز وتجارت در این است که در زمان 30 دقیقه ای بعد از بازگشایی تا انتهای بازار بیشترین حجم معاملات امروز را به نام خود ثبت کرد . و همچنین بیش از 94 درصد کل حجم خریدهای این نماد در این زمان کوتاه مربوط به حقوقی ها بود !

عضویت در خبرنامه