• عضو هیئت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به افزایش پنج تا ١۵ درصدی تولید مجتمع‌های پتروشیمی کشور در نیمه نخست امسال، از افزایش ١٠ تا ٢٠ درصدی تولید در نیمه دوم سال ٩۵ خبر داد.
  • به گزارش تاوتالار  به نقل از شانا، علی محمد بساق‌زاده، مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی اظهار کرد: خوشبختانه در حال حاضر با توجه به افزایش خوراک‌ مجتمع‌های پتروشیمی، وضع تولید در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

    وی همچنین از افزایش ۵ تا ١٠ درصدی صادرات و همچنین رشد ١٢ تا ١٨ درصدی افزایش مصرف داخلی صنعت پتروشیمی خبر داد.

    مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی تصریح کرد: با در نظر گرفتن تعمیرات اساسی نیمه نخست امسال در بخش‌های بالادستی و پایین‌دستی، حدود پنج تا ١٠ درصد افزایش تولید ایجاد شده است که نیمه دوم امسال وضع تولید بهتر خواهد شد.

    به گفته بساق‌زاده، پیش بینی می شود تا پایان امسال ١٠ تا ٢٠ درصد، افزایش تولید داشته باشیم.

    به گزارش شرکت ملی صنایع پتروشیمی و براساس اعلام مدیرعامل این شرکت، ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی ۶۵ میلیون تن است و این مقدار تا چند سال آینده سه برابر می شود.

1395/10/15-9:40
تاوتالار

گزارش روز

امروز بار دیگر در انتهای بازار به یکباره شاخص منفی به شاخص مثبت تبدیل شد و این کار به کمک معاملات مثبت در نمادهای فخوز، فخاس و شپدیس انجام شد. بطوریکه شاخص کل در نهایت با رشد اندک 11 واحدی به رقم 79218 واحد دست یافت. بیشترین تاثیر منفی نیز از طرف نمادهای خودرو و بترانس بر شاخص کل ایجاد شده است.

عضویت در خبرنامه