• عضو هیئت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به افزایش پنج تا ١۵ درصدی تولید مجتمع‌های پتروشیمی کشور در نیمه نخست امسال، از افزایش ١٠ تا ٢٠ درصدی تولید در نیمه دوم سال ٩۵ خبر داد.
  • به گزارش تاوتالار  به نقل از شانا، علی محمد بساق‌زاده، مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی اظهار کرد: خوشبختانه در حال حاضر با توجه به افزایش خوراک‌ مجتمع‌های پتروشیمی، وضع تولید در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

    وی همچنین از افزایش ۵ تا ١٠ درصدی صادرات و همچنین رشد ١٢ تا ١٨ درصدی افزایش مصرف داخلی صنعت پتروشیمی خبر داد.

    مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی تصریح کرد: با در نظر گرفتن تعمیرات اساسی نیمه نخست امسال در بخش‌های بالادستی و پایین‌دستی، حدود پنج تا ١٠ درصد افزایش تولید ایجاد شده است که نیمه دوم امسال وضع تولید بهتر خواهد شد.

    به گفته بساق‌زاده، پیش بینی می شود تا پایان امسال ١٠ تا ٢٠ درصد، افزایش تولید داشته باشیم.

    به گزارش شرکت ملی صنایع پتروشیمی و براساس اعلام مدیرعامل این شرکت، ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی ۶۵ میلیون تن است و این مقدار تا چند سال آینده سه برابر می شود.

1395/10/15-9:40
تاوتالار

گزارش روز

وتجارت ازگروه بانکی ها امروز باز هم خبر ساز شد. نکته جالب معاملات امروز وتجارت در این است که در زمان 30 دقیقه ای بعد از بازگشایی تا انتهای بازار بیشترین حجم معاملات امروز را به نام خود ثبت کرد . و همچنین بیش از 94 درصد کل حجم خریدهای این نماد در این زمان کوتاه مربوط به حقوقی ها بود !

عضویت در خبرنامه