به گزارش تاوتالار معاون مالی و اقتصادی شرکت صنایع تجهیزات نفت از عرضه 10 درصدی شرکت صنایع تجهیزات نفت معادل ٤٤میلیون سهم، تا پایان دی‌ماه در بازار اول فرابورس خبر داد.

حبیب محمدیان‌پور در جلسه معارفه این شرکت با بیان اینکه شرکت صنایع تجهیزات نفت با نماد «فنفت» در گروه فلزات اساسی جای گرفته است، افزود: این شرکت در زمینه تامین و ساخت تجهیزات مورد نیاز خطوط انتقال نفت و گاز (PipingMaterial) و همچنین سرمایه‌گذاری برای توسعه محصول فعالیت می‌کند. وی با بیان اینکه سرمایه کنونی این شرکت 440 میلیارد ریال است، تاکید کرد: درآمد هر سهم امسال این شرکت مبلغ 360 ریال پیش‌بینی شده است. همچنین میزان فروش امسال نیز 90 میلیارد ریال اعلام شده است.

وی با بیان اینکه شرکت صنایع تجهیزات نفت در سال 70 با ماموریت تولید تجهیزات صنعتی مورد نیاز صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشی تاسیس شد، ادامه داد: شرکت صنایع تجهیزات نفت در حال حاضر 5 شرکت وابسته (فناوری تجهیزات سرچاهی (وتکو)، پارس پنگان، تهران سوفا، (گسترش شیرسازی و توس پیوند) و یک شرکت تابعه (پیچ و مهره‌های صنعتی ایران) را تحت پوشش دارد و دارای مشتریان بزرگ نفتی چون شرکت‌های نفت مناطق نفت‌خیز جنوب، نفت مناطق مرکزی ایران، نفت فلات قاره، نفت و گاز پارس، منطقه ویژه اقتصادی پارس، پایانه‌های نفتی ایران، ملی حفاری، ملی پخش فرآورده‌های نفتی، پالایشگاه‌های تهران، تبریز و... است. وی ادامه داد: موضوع فعالیت شرکت و شرکت‌های تابعه آن در زمینه تولید محصولات سرچاهی و اقلام pining material است که شامل انواع شیرآلات صنعتی، اتصالات صنعتی و تجهیزات سرچاهی است.

محمدیان پور گفت: این شرکت از زیرمجموعه‌های سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت با بهره‌گیری از متخصصان مجرب و شرکت‌های کار آمد تابعه خود با استفاده از تکنولوژی برتر برخی از شرکت‌های معتبر جهانی توانسته جایگاه ویژه‌ای در عرصه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی مطابق با استانداردهای بین‌المللی ایجاد کند.معاون مالی و اقتصادی شرکت صنایع تجهیزات نفت درخصوص برنامه توسعه این شرکت عنوان کرد: از طرح‌های توسعه این شرکت تولید زانویی بدون درز تا سایز 36 اینچ با گریدهای کربن استیل و استیل آلیاژی، تولید سه راهی بدون درز تا سایز 24 اینچ، تولید اتصالات فورجی تا سایز 4اینچ، تولید اتصالات درزدار استنلس استیل، طراحی و ساخت شیرهای استنلس استیل، طراحی و ساخت شیرهای cryogenic است. همچنین این شرکت برای تولید و واردات مواد اولیه از یورو استفاده می‌کند.

1395/10/15-9:18
تاوتالار

گزارش روز

در حالی که بازار سرمایه تخصصی ترین بازار سرمایه گذاری در کشور است اما همیشه گرفتار این رفتار پوپولیستی بوده است که مدیران آن می خواهند در هر شرایطی شاخص کل را سبز نشان دهند تا بگویند "همه چی آرومه..."

عضویت در خبرنامه