به گزارش تاوتالار ،‌ آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام و رهبری عصر امروز یکشنبه 19 دی ماه در یکی از بیمارستان‌های تهران دار فانی را وداع گفت.

وی که به دلیل عارضه قلبی در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده بود علیرغم تلاش پزشکان در سن 82 سالگی دار فانی را وداع گفت. آقاجانی معاون درمان وزیر بهداشت در خصوص اقدامات پزشکی انجام شده برای آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: ایشان در ساعت 18 روز یکشنبه به طور ناگهانی دچار ایست کامل قلبی شدند، که بلافاصله به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل و در اورژانس با حضور یک تیم کامل پزشکی و مجرب عملیات احیا آغاز شد اما متاسفانه در ساعت 19.30 تلاش پزشکان بی‌نتیجه بود و روح ایشان به ملکوت اعلی پیوست.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از ابتدای انقلاب تاکنون مسئولیت‌های مهمی همچون عضویت در شورای انقلاب اسلامی، ریاست مجلس شورای اسلامی، ریاست مجلس خبرگان، ریاست جمهوری و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را برعهده داشت.

به گزارش تاوتالار پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی پس از فوت به سمت جماران منتقل شد و طبق اعلام حسین مرعشی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران مراسم تدفین ایشان را روز سه‌شنبه 21 دی‌ماه از مقابل دانشگاه تهران و محل تدفین را در قم اعلام کردند.

بنا بر آخرین خبر رسیده هیئت دولت سه روز عزای عمومی در کشور اعلام کرد و روز سه شنبه نیز تعطیل رسمی سراسری در کشور اعلام شد.

1395/10/19-22:29
تاوتالار

گزارش روز

در حالی که بازار سرمایه تخصصی ترین بازار سرمایه گذاری در کشور است اما همیشه گرفتار این رفتار پوپولیستی بوده است که مدیران آن می خواهند در هر شرایطی شاخص کل را سبز نشان دهند تا بگویند "همه چی آرومه..."

عضویت در خبرنامه